Avery Zweckform Zweckform етикети „Ягоди“, овални, хартия, многоцветни
Артикулен номер : 100023420
Zweckform етикети „Ягоди“, овални, хартия, многоцветни
Успешно добавено към списъка с желания
Вашата конфигурация

Количество Цена на брой Икономия*
1
2,36 €
10
2,30 €
2%
20
2,22 €
5%
50
2,16 €
8%
100
1,78 €
24%
200
1,71 €
27%
Нищо не е избрано
Единична цена: 2,36 € 2,36 €
Икономия*: %
Налично веднага. Готова за изпращане в: 1-2 дни
Пишещи се етикети за дома 'Ягоди' от дизайнерската серия Zweckform 'Home' са подходящи за специално декоративно етикетиране на вашите буркани за сладко и бутилки за ликьор.
| Държава на производство | Германия |
|---|---|
| Материал - категория | Хартия |
| Форма - основа | Правоъгълен |
| Ширина | 80 mm |
| височина | 1,5 mm |
| тегло | 8 g |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
Пишещи се етикети за дома 'Ягоди' от дизайнерската серия Zweckform 'Home' са подходящи за специално декоративно етикетиране на вашите буркани за сладко и бутилки за ликьор.
| Държава на производство | Германия |
|---|---|
| Материал - категория | Хартия |
| Форма - основа | Правоъгълен |
| Ширина | 80 mm |
| височина | 1,5 mm |
| тегло | 8 g |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
*Отстъпката се отнася до спестяването в сравнение с единичната цена.
Важно: Ако капаците са конфигурируеми, те трябва да бъдат избрани отделно. Моля, уверете се, че са добавени в кошницата Ви.








