Chashi butilki Вложка за рол-он бутилка 50 мл, LDPE пластмаса, естествен цвят
Артикулен номер : 100000460
Вложка за рол-он бутилка 50 мл, LDPE пластмаса, естествен цвят
Успешно добавено към списъка с желания
Вашата конфигурация

Количество Цена на брой Икономия*
1
0,41 €
20
0,40 €
2%
50
0,39 €
4%
100
0,37 €
9%
250
0,31 €
24%
500
0,29 €
29%
1.000
0,28 €
31%
2.500
0,25 €
39%
Нищо не е избрано
Единична цена: 0,41 € 0,41 €
Икономия*: %
Налично веднага. Готова за изпращане в: 1-2 дни
Вложка за ролкова бутилка от 50 ml, изработена от LDPE пластмаса, естествена, съвместима със съответните бутилки. Идеален за нанасяне на течности, дезодоранти и други продукти по отличен начин.
| Диаметър - външен | 30,9 mm |
|---|---|
| Държава на производство | ЕС |
| Материал - категория | PE |
| Подходящ за печат | Не |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 31,75 mm |
| тегло | 2 g |
| Цвят | Бял |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
Вложка за ролкова бутилка от 50 ml, изработена от LDPE пластмаса, естествена, съвместима със съответните бутилки. Идеален за нанасяне на течности, дезодоранти и други продукти по отличен начин.
| Диаметър - външен | 30,9 mm |
|---|---|
| Държава на производство | ЕС |
| Материал - категория | PE |
| Подходящ за печат | Не |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 31,75 mm |
| тегло | 2 g |
| Цвят | Бял |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
*Отстъпката се отнася до спестяването в сравнение с единичната цена.
Важно: Ако капаците са конфигурируеми, те трябва да бъдат избрани отделно. Моля, уверете се, че са добавени в кошницата Ви.






















