Текстилни подложки 12x12, квадратни, текстил, червени, отвор: TO38-TO53
Успешно добавено към списъка с желания
Вашата конфигурация
Количество Цена на брой Икономия*
1
3%
50
6%
100
8%
200
27%
500
29%
1.000
32%
Ширина: 120
Цвят: Черен
Нищо не е избрано
Икономия*:  %
Налично веднага. Готова за изпращане в: 1-2 дни
Държава на производство Германия
Форма - основа Квадратен
Ширина 120 mm
височина 0,1 mm
тегло 1 g
Цвят Черен
Производител Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected]
0 от 0 рецензии
Средна оценка за 0 от 5 звезди
Оставете рецензия!
Споделете опита си с други клиенти.
Форма - основа Квадратен
Ширина 120 mm
височина 0,1 mm
тегло 1 g
Цвят Черен
0 от 0 рецензии
Средна оценка за 0 от 5 звезди
Оставете рецензия!
Подобни продукти
Количество
Цена на бройка
Количество
Цена на бройка
1
Средна оценка за 5 от 5 звезди
Оловна етикета „Джогър“, квадратна, метал, сребърна
50 мл стъклена бутилка „Proba“, отвор: PP 1850 мл стъклена бутилка „Proba“, отвор: PP 18
500 мл PET бутилка „Milk and Juice Carré“, квадратна, пластмасова, гърло: 38 мм500 мл PET бутилка „Milk and Juice Carré“, квадратна, пластмасова, гърло: 38 мм
Средна оценка за 5 от 5 звезди
Коронна капачка 26 мм, метал, златистоКоронна капачка 26 мм, метал, златисто