Chashi butilki Свивна капсула 32x41, PVC пластмаса, жълта
Артикулен номер : 100015010
Свивна капсула 32x41, PVC пластмаса, жълта
Успешно добавено към списъка с желания
Вашата конфигурация

Количество Цена на брой Икономия*
1
0,30 €
10
0,29 €
3%
20
0,28 €
6%
100
0,27 €
9%
200
0,23 €
23%
500
0,22 €
26%
Нищо не е избрано
Единична цена: 0,30 € 0,30 €
Икономия*: %
Налично веднага. Готова за изпращане в: 1-2 дни
Жълтата свиваща се капсула със скъсваща лента, изработена от термопластичен филм, се свива около гърлото на бутилката при нагряване. Не пасва на винтова капачка PP31.5.
| Диаметър - външен | 31,3 mm |
|---|---|
| Държава на производство | Германия |
| Материал - категория | PVC |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 40 mm |
| тегло | 1 g |
| Цвят | Жълт |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
Жълтата свиваща се капсула със скъсваща лента, изработена от термопластичен филм, се свива около гърлото на бутилката при нагряване. Не пасва на винтова капачка PP31.5.
| Диаметър - външен | 31,3 mm |
|---|---|
| Държава на производство | Германия |
| Материал - категория | PVC |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 40 mm |
| тегло | 1 g |
| Цвят | Жълт |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
*Отстъпката се отнася до спестяването в сравнение с единичната цена.
Важно: Ако капаците са конфигурируеми, те трябва да бъдат избрани отделно. Моля, уверете се, че са добавени в кошницата Ви.























