Chashi butilki Оловна етикета „Круша“, квадратна, метална, сребриста
Артикулен номер : 100003960
Оловна етикета „Круша“, квадратна, метална, сребриста
Успешно добавено към списъка с желания
Вашата конфигурация

Количество Цена на брой Икономия*
1
2,91 €
10
2,81 €
3%
20
2,74 €
5%
50
2,67 €
8%
100
2,17 €
25%
200
2,10 €
27%
500
2,04 €
29%
Нищо не е избрано
Единична цена: 2,91 € 2,91 €
Икономия*: %
Налично веднага. Готова за изпращане в: 1-2 дни
Метален етикет "Круша" Самозалепващ се, много гъвкав метален етикет във формата на круша. Етикетът изглежда абсолютно елегантен!
| Държава на производство | Франция |
|---|---|
| Материал - категория | Калай |
| Форма - основа | Квадратен |
| Ширина | 50 mm |
| височина | 1 mm |
| тегло | 3 g |
| Цвят | Сребрист |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
Метален етикет "Круша" Самозалепващ се, много гъвкав метален етикет във формата на круша. Етикетът изглежда абсолютно елегантен!
| Държава на производство | Франция |
|---|---|
| Материал - категория | Калай |
| Форма - основа | Квадратен |
| Ширина | 50 mm |
| височина | 1 mm |
| тегло | 3 g |
| Цвят | Сребрист |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
*Отстъпката се отнася до спестяването в сравнение с единичната цена.
Важно: Ако капаците са конфигурируеми, те трябва да бъдат избрани отделно. Моля, уверете се, че са добавени в кошницата Ви.





















