Chashi butilki Капак за 150 мл „Bianca“, PP пластмаса, бял
Артикулен номер : 100000080
Капак за 150 мл „Bianca“, PP пластмаса, бял
Успешно добавено към списъка с желания
Вашата конфигурация

Количество Цена на брой Икономия*
1
0,21 €
20
0,20 €
4%
50
0,19 €
9%
100
0,18 €
14%
250
0,16 €
23%
500
0,15 €
28%
1.000
0,14 €
33%
2.500
0,13 €
38%
Нищо не е избрано
Единична цена: 0,21 € 0,21 €
Икономия*: %
Налично веднага. Готова за изпращане в: 1-2 дни
Бял капак за козметичен буркан от 150 мл "Bianca" от PP пластмаса. Това означава, че запечатването на кутиите остава чисто в дългосрочен план.
| Диаметър - външен | 72,2 mm |
|---|---|
| Държава на производство | ЕС |
| Материал - категория | PP |
| Подходящ за печат | Не |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 3,2 mm |
| тегло | 5 g |
| Цвят | Бял |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
Бял капак за козметичен буркан от 150 мл "Bianca" от PP пластмаса. Това означава, че запечатването на кутиите остава чисто в дългосрочен план.
| Диаметър - външен | 72,2 mm |
|---|---|
| Държава на производство | ЕС |
| Материал - категория | PP |
| Подходящ за печат | Не |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 3,2 mm |
| тегло | 5 g |
| Цвят | Бял |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
*Отстъпката се отнася до спестяването в сравнение с единичната цена.
Важно: Ако капаците са конфигурируеми, те трябва да бъдат избрани отделно. Моля, уверете се, че са добавени в кошницата Ви.






















