Westmark Дозаторен наливник 'Auto Pour' 5 cl, PE пластмаса, прозрачен

Налично веднага. Готова за изпращане в: 1-2 дни
Професионален, прозрачен дозиращ изливане с система за задържане на топчета. Дозирана количеството 5 cl. Най-подходящ за професионална употреба.
Подходящ за устиета на бутилки с диаметър от 17,0 до 21,0 мм.
| Диаметър - външен | 39 mm |
|---|---|
| Държава на производство | Германия |
| Материал - категория | PE |
| Обем - препоръчителен | 50 ml |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 102 mm |
| тегло | 23 g |
| Цвят | Прозрачен |
| Производител | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Вписване
Професионален, прозрачен дозиращ изливане с система за задържане на топчета. Дозирана количеството 5 cl. Най-подходящ за професионална употреба.
Подходящ за устиета на бутилки с диаметър от 17,0 до 21,0 мм.
| Диаметър - външен | 39 mm |
|---|---|
| Държава на производство | Германия |
| Материал - категория | PE |
| Обем - препоръчителен | 50 ml |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 102 mm |
| тегло | 23 g |
| Цвят | Прозрачен |
| Производител | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Вписване
*Отстъпката се отнася до спестяването в сравнение с единичната цена.
Важно: Ако капаците са конфигурируеми, те трябва да бъдат избрани отделно. Моля, уверете се, че са добавени в кошницата Ви.











