Chashi butilki 720 мл консервна стъклена бутилка II, гърло: Twist-Off (TO 82)
Артикулен номер : 100040620
720 мл консервна стъклена бутилка II, гърло: Twist-Off (TO 82)
Успешно добавено към списъка с желания
Вашата конфигурация

Количество Цена на брой Икономия*
1
0,75 €
20
0,73 €
2%
50
0,70 €
6%
100
0,69 €
8%
250
0,56 €
25%
500
0,55 €
26%
1.000
0,52 €
30%
2.212
0,45 €
40%
Нищо не е избрано
Единична цена: 0,75 € 0,75 €
Икономия*: %
Налично веднага. Готова за изпращане в: 1-2 дни
Бурканът за консервиране 720мл е подходящ за всички видове консерви.
| Диаметър - външен | 90 mm |
|---|---|
| Държава на производство | Германия |
| Материал - категория | Прозрачно стъкло |
| Обем - препоръчителен | 720 ml |
| Обем - пълен до ръба | 720 ml |
| Подходящ за печат | Да |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 142,1 mm |
| тегло | 280 g |
| Цвят | Прозрачен |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
Бурканът за консервиране 720мл е подходящ за всички видове консерви.
| Диаметър - външен | 90 mm |
|---|---|
| Държава на производство | Германия |
| Материал - категория | Прозрачно стъкло |
| Обем - препоръчителен | 720 ml |
| Обем - пълен до ръба | 720 ml |
| Подходящ за печат | Да |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 142,1 mm |
| тегло | 280 g |
| Цвят | Прозрачен |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
*Отстъпката се отнася до спестяването в сравнение с единичната цена.
Важно: Ако капаците са конфигурируеми, те трябва да бъдат избрани отделно. Моля, уверете се, че са добавени в кошницата Ви.























