Chashi butilki 700 мл стъклена бутилка 'Маргарете', гърло: корк

Налично веднага. Готова за изпращане в: 1-2 дни
| Диаметър - външен | 78,9 mm |
|---|---|
| Държава на производство | Италия |
| Материал - категория | Прозрачно стъкло |
| Обем - препоръчителен | 700 ml |
| Обем - пълен до ръба | 722 ml |
| Подходящ за печат | Да |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 241,5 mm |
| тегло | 500 , 513 g |
| Цвят | Прозрачен |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
| Диаметър - външен | 78,9 mm |
|---|---|
| Държава на производство | Италия |
| Материал - категория | Прозрачно стъкло |
| Обем - препоръчителен | 700 ml |
| Обем - пълен до ръба | 722 ml |
| Подходящ за печат | Да |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 241,5 mm |
| тегло | 500 , 513 g |
| Цвят | Прозрачен |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване

Маргарете
Дизайнерската бутилка „Маргарете“ впечатлява с хармонично извити, леко конусовидни форми и висококачествената си изработка. Произведена в Италия, тя съчетава изискан дизайн с функционалност и осигурява стилна презентация на изискани спиртни напитки. Внимателно обработеното й гърло подчертава ексклузивността на бутилката и позволява сигурно и естетично затваряне. Подходящи коркови тапи са налични в нашата гама.
*Отстъпката се отнася до спестяването в сравнение с единичната цена.
Важно: Ако капаците са конфигурируеми, те трябва да бъдат избрани отделно. Моля, уверете се, че са добавени в кошницата Ви.























