Estal 700 мл стъклена бутилка 'Clarior', гърло: корк

| Диаметър - външен | 91,3 mm |
|---|---|
| Държава на производство | ЕС |
| Материал - категория | Flint Wild Glass |
| Обем - препоръчителен | 700 ml |
| Обем - пълен до ръба | 725 ml |
| Подходящ за печат | Не |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 250 mm |
| тегло | 800 g |
| Цвят | Зелен |
| Производител | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Вписване
| Диаметър - външен | 91,3 mm |
|---|---|
| Държава на производство | ЕС |
| Материал - категория | Flint Wild Glass |
| Обем - препоръчителен | 700 ml |
| Обем - пълен до ръба | 725 ml |
| Подходящ за печат | Не |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 250 mm |
| тегло | 800 g |
| Цвят | Зелен |
| Производител | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Вписване

Estal Wild Glass®
Estal е пионер в областта на устойчивите стъклени опаковки и предлага 100% рециклируеми решения, които отразяват същността на всеки бранд. Иновативният подход на компанията показва голямо уважение към природата и разширява границите на дизайна и качеството.
Wild Glass® от Estal е революционно, устойчиво решение за опаковане, изработено от 100% рециклирано стъкло (PCR - Post Consumer Recycled). То показва несъвършенства и предлага уникални естествени цветове като Wild Flint и Wild Dark с минимални отпадъци. Идеално за спиртни напитки, вина и гурме продукти, Wild Glass® съчетава ръчно изработена автентичност с модерна прецизност и отговаря на изискванията за екологичен дизайн.
*Отстъпката се отнася до спестяването в сравнение с единичната цена.
Важно: Ако капаците са конфигурируеми, те трябва да бъдат избрани отделно. Моля, уверете се, че са добавени в кошницата Ви.


















