Chashi butilki 580 мл правоъгълно стъкло 'Икар', отвор: Дийп-Туист-Оф (DTO 82)
Артикулен номер : 100016760
580 мл правоъгълно стъкло 'Икар', отвор: Дийп-Туист-Оф (DTO 82)
Успешно добавено към списъка с желания
Вашата конфигурация

Количество Цена на брой Икономия*
1
2,27 €
10
2,21 €
2%
20
2,13 €
6%
50
2,09 €
7%
100
1,70 €
25%
200
1,64 €
27%
693
1,59 €
29%
1.386
1,36 €
40%
Нищо не е избрано
Единична цена: 2,27 € 2,27 €
Икономия*: %
Налично веднага. Готова за изпращане в: 1-2 дни
Правоъгълната дизайнерска чаша "Икарус" от 580 мл, произведена в Италия, изглежда много модерна и стилна и е особено подходяща за консервиране и пастьоризиране.
| Държава на производство | Италия |
|---|---|
| Материал - категория | Прозрачно стъкло |
| Обем - препоръчителен | 580 ml |
| Обем - пълен до ръба | 638 ml |
| Подходящ за печат | Да |
| Форма - основа | Квадратен |
| Ширина | 86 mm |
| височина | 119 mm |
| тегло | 350 , 369 g |
| Цвят | Прозрачен |
| Размер на отвора | TO 82 |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
Правоъгълната дизайнерска чаша "Икарус" от 580 мл, произведена в Италия, изглежда много модерна и стилна и е особено подходяща за консервиране и пастьоризиране.
| Държава на производство | Италия |
|---|---|
| Материал - категория | Прозрачно стъкло |
| Обем - препоръчителен | 580 ml |
| Обем - пълен до ръба | 638 ml |
| Подходящ за печат | Да |
| Форма - основа | Квадратен |
| Ширина | 86 mm |
| височина | 119 mm |
| тегло | 350 , 369 g |
| Цвят | Прозрачен |
| Размер на отвора | TO 82 |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
*Отстъпката се отнася до спестяването в сравнение с единичната цена.
Важно: Ако капаците са конфигурируеми, те трябва да бъдат избрани отделно. Моля, уверете се, че са добавени в кошницата Ви.























