Chashi butilki 500 мл глинен кана, мотив: Olio d'Oliva, каменна керамика, черен, гърло: корк
Артикулен номер : 100023020
500 мл глинен кана, мотив: Olio d'Oliva, каменна керамика, черен, гърло: корк
Успешно добавено към списъка с желания
Вашата конфигурация

Количество Цена на брой Икономия*
1
5,63 €
10
5,47 €
2%
20
5,30 €
5%
50
5,18 €
7%
100
4,23 €
24%
200
4,09 €
27%
Нищо не е избрано
Единична цена: 5,63 € 5,63 €
Икономия*: %
Налично веднага. Готова за изпращане в: 1-2 дни
Керамична бутилка от 500 ml в черно, изработена от типичния Westerwald материал каменинови изделия. С бял принт: Olio d'Oliva (на италиански за зехтин) се вписва перфектно във всяка кухня.
| Диаметър - външен | 83,5 mm |
|---|---|
| Държава на производство | Германия |
| Материал - категория | Каменна керамика |
| Обем - препоръчителен | 500 ml |
| Обем - пълен до ръба | 530 ml |
| Подходящ за печат | Не |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 202 , 337 mm |
| тегло | 700 g |
| Цвят | Черен |
| Размер на отвора | ⌀ 19–23×33 mm |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
Керамична бутилка от 500 ml в черно, изработена от типичния Westerwald материал каменинови изделия. С бял принт: Olio d'Oliva (на италиански за зехтин) се вписва перфектно във всяка кухня.
| Диаметър - външен | 83,5 mm |
|---|---|
| Държава на производство | Германия |
| Материал - категория | Каменна керамика |
| Обем - препоръчителен | 500 ml |
| Обем - пълен до ръба | 530 ml |
| Подходящ за печат | Не |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 202 , 337 mm |
| тегло | 700 g |
| Цвят | Черен |
| Размер на отвора | ⌀ 19–23×33 mm |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
*Отстъпката се отнася до спестяването в сравнение с единичната цена.
Важно: Ако капаците са конфигурируеми, те трябва да бъдат избрани отделно. Моля, уверете се, че са добавени в кошницата Ви.






















