Chashi butilki 30 мл пластмасова бутилка „Tuffy“, HDPE, бяла, гърло: 24/410

Налично веднага. Готова за изпращане в: 1-2 дни
| Диаметър - външен | 32 mm |
|---|---|
| Държава на производство | ЕС |
| Материал - категория | PE |
| Обем - препоръчителен | 30 ml |
| Обем - пълен до ръба | 37 ml |
| Подходящ за печат | Не |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 65 mm |
| тегло | 7 , 24 g |
| Цвят | Бял |
| Размер на отвора | 24/41 |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
| Диаметър - външен | 32 mm |
|---|---|
| Държава на производство | ЕС |
| Материал - категория | PE |
| Обем - препоръчителен | 30 ml |
| Обем - пълен до ръба | 37 ml |
| Подходящ за печат | Не |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 65 mm |
| тегло | 7 , 24 g |
| Цвят | Бял |
| Размер на отвора | 24/41 |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване

Tuffy – здрава пластмасова бутилка с ергономичен дизайн
Серията „Tuffy“ съчетава функционалност с модерен дизайн. Цилиндричната форма с плавно спускащи се рамена осигурява удобство при употреба и позволява многостранно приложение. Изработена от здрав HDPE, „Tuffy“ е идеалният избор за козметични продукти, химикали или почистващи препарати. Бутилката е налична в цветове натурален и бял. За гърловината -24/410 предлагаме разнообразие от съвместими капачки в нашия асортимент. Предлага се в обеми от 15 до 500 мл, което осигурява гъвкаво решение за различни приложения.
*Отстъпката се отнася до спестяването в сравнение с единичната цена.
Важно: Ако капаците са конфигурируеми, те трябва да бъдат избрани отделно. Моля, уверете се, че са добавени в кошницата Ви.






















