Chashi butilki 250 мл чаша за пиене за ябълков вино
Артикулен номер : 100020270
250 мл чаша за пиене за ябълков вино
Успешно добавено към списъка с желания
Вашата конфигурация

Количество Цена на брой Икономия*
1
2,41 €
15
2,33 €
3%
30
2,27 €
5%
60
2,22 €
7%
105
1,82 €
24%
200
1,76 €
26%
Нищо не е избрано
Оребрената чаша за сайдер от 250 мл (RASTAL) е подходяща за класическото сервиране на сайдер и сайдер. В диамантената шарка е оставена свободна гладка зона 5.0x4.0cm за отпечатване на мотиви по индивидуални желания.
| Диаметър - външен | 74 mm |
|---|---|
| Държава на производство | ЕС |
| Материал - категория | Прозрачно стъкло |
| Обем - препоръчителен | 250 ml |
| Обем - пълен до ръба | 293 ml |
| Подходящ за печат | Не |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 126 mm |
| тегло | 235 g |
| Цвят | Прозрачен |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
Оребрената чаша за сайдер от 250 мл (RASTAL) е подходяща за класическото сервиране на сайдер и сайдер. В диамантената шарка е оставена свободна гладка зона 5.0x4.0cm за отпечатване на мотиви по индивидуални желания.
| Диаметър - външен | 74 mm |
|---|---|
| Държава на производство | ЕС |
| Материал - категория | Прозрачно стъкло |
| Обем - препоръчителен | 250 ml |
| Обем - пълен до ръба | 293 ml |
| Подходящ за печат | Не |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 126 mm |
| тегло | 235 g |
| Цвят | Прозрачен |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
*Отстъпката се отнася до спестяването в сравнение с единичната цена.
Важно: Ако капаците са конфигурируеми, те трябва да бъдат избрани отделно. Моля, уверете се, че са добавени в кошницата Ви.





















