Chashi butilki 200 мл стъклена бутилка „Пиленце“, гърло: корк

Налично веднага. Готова за изпращане в: 1-2 дни
Открийте очарователната 200 мл стъклена бутилка с дизайн на сладко пиленце! Детайлното релефно изображение напомня на току-що излюпено пиленце – истинска атракция на всяка маса. Перфектна като подарък, за специални поводи или като оригинална опаковка за домашни ликьори, сиропи и други.
Бутилката се затваря с елегантен корков капак с дръжка.
| Диаметър - външен | 52 , 76 mm |
|---|---|
| Държава на производство | ЕС |
| Материал - категория | Прозрачно стъкло |
| Обем - препоръчителен | 200 ml |
| Обем - пълен до ръба | 208 ml |
| Подходящ за печат | Не |
| Форма - основа | Пиленце |
| височина | 128,3 mm |
| тегло | 325 g |
| Цвят | Прозрачен |
| Размер на отвора | ⌀ 16 mm |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Открийте очарователната 200 мл стъклена бутилка с дизайн на сладко пиленце! Детайлното релефно изображение напомня на току-що излюпено пиленце – истинска атракция на всяка маса. Перфектна като подарък, за специални поводи или като оригинална опаковка за домашни ликьори, сиропи и други.
Бутилката се затваря с елегантен корков капак с дръжка.
| Диаметър - външен | 52 , 76 mm |
|---|---|
| Държава на производство | ЕС |
| Материал - категория | Прозрачно стъкло |
| Обем - препоръчителен | 200 ml |
| Обем - пълен до ръба | 208 ml |
| Подходящ за печат | Не |
| Форма - основа | Пиленце |
| височина | 128,3 mm |
| тегло | 325 g |
| Цвят | Прозрачен |
| Размер на отвора | ⌀ 16 mm |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
*Отстъпката се отнася до спестяването в сравнение с единичната цена.
Важно: Ако капаците са конфигурируеми, те трябва да бъдат избрани отделно. Моля, уверете се, че са добавени в кошницата Ви.






















