Chashi butilki 100 мл стъклена бутилка „Passion“, отвор: корк

Налично веднага. Готова за изпращане в: 1-2 дни
„Passion“ е елегантна 100 мл бутилка във формата на сърце с едновременно извито и изчистено дизайнерско решение. Тя е идеална като подарък за гости на сватби и други специални поводи и може да бъде затворена с коркова тапа. Стъклената бутилка е подходяща за съдомиялна машина, устойчива на студ и топлина, както и подходяща за микровълнова и фурна.
Забележка: Поради правни причини не може да се използва за търговско бутилиране на спиртни напитки!
| Държава на производство | Италия |
|---|---|
| Материал - категория | Прозрачно стъкло |
| Обем - препоръчителен | 100 ml |
| Подходящ за печат | Да |
| Форма - основа | Сърце |
| Ширина | 30 mm |
| височина | 112 mm |
| тегло | 100 , 250 g |
| Цвят | Прозрачен |
| Размер на отвора | ⌀ 11–14×22 mm |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
„Passion“ е елегантна 100 мл бутилка във формата на сърце с едновременно извито и изчистено дизайнерско решение. Тя е идеална като подарък за гости на сватби и други специални поводи и може да бъде затворена с коркова тапа. Стъклената бутилка е подходяща за съдомиялна машина, устойчива на студ и топлина, както и подходяща за микровълнова и фурна.
Забележка: Поради правни причини не може да се използва за търговско бутилиране на спиртни напитки!
| Държава на производство | Италия |
|---|---|
| Материал - категория | Прозрачно стъкло |
| Обем - препоръчителен | 100 ml |
| Подходящ за печат | Да |
| Форма - основа | Сърце |
| Ширина | 30 mm |
| височина | 112 mm |
| тегло | 100 , 250 g |
| Цвят | Прозрачен |
| Размер на отвора | ⌀ 11–14×22 mm |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
*Отстъпката се отнася до спестяването в сравнение с единичната цена.
Важно: Ако капаците са конфигурируеми, те трябва да бъдат избрани отделно. Моля, уверете се, че са добавени в кошницата Ви.
























