Chashi butilki 100 мл медицинска бутилка, стъкло, кафяво матово, гърло: DIN 18
Артикулен номер : 100039340
100 мл медицинска бутилка, стъкло, кафяво матово, гърло: DIN 18
Успешно добавено към списъка с желания
Вашата конфигурация

Количество Цена на брой Икономия*
1
1,41 €
44
1,32 €
6%
48
1,24 €
12%
Нищо не е избрано
Единична цена: 1,41 € 1,41 €
Икономия*: %
Налично веднага. Готова за изпращане в: 1-2 дни
Entdecken Sie die 100 ml Medizinflasche aus braun gefrostetem Glas. Stilvoll und praktisch, ideal für eine sichere Aufbewahrung. Perfekt für den täglichen Gebrauch von Tropfen und medizinische Produkten. Robust und elegant – ein unverzichtbarer Begleiter.
| Диаметър - външен | 47 mm |
|---|---|
| Държава на производство | ЕС |
| Материал - категория | Кафяв буркан |
| Обем - препоръчителен | 100 ml |
| Обем - пълен до ръба | 110 ml |
| Подходящ за печат | Да |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 95 mm |
| тегло | 103 g |
| Цвят | Кафяв мат |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
Entdecken Sie die 100 ml Medizinflasche aus braun gefrostetem Glas. Stilvoll und praktisch, ideal für eine sichere Aufbewahrung. Perfekt für den täglichen Gebrauch von Tropfen und medizinische Produkten. Robust und elegant – ein unverzichtbarer Begleiter.
| Диаметър - външен | 47 mm |
|---|---|
| Държава на производство | ЕС |
| Материал - категория | Кафяв буркан |
| Обем - препоръчителен | 100 ml |
| Обем - пълен до ръба | 110 ml |
| Подходящ за печат | Да |
| Форма - основа | Кръгъл |
| височина | 95 mm |
| тегло | 103 g |
| Цвят | Кафяв мат |
| Производител | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Вписване
Няма намерени отзиви. Бъдете първият, който ще сподели своите впечатления.
*Отстъпката се отнася до спестяването в сравнение с единичната цена.
Важно: Ако капаците са конфигурируеми, те трябва да бъдат избрани отделно. Моля, уверете се, че са добавени в кошницата Ви.






















